Сьогодні День Української Державності. 

Який сенс ми вкладаємо в це поняття? Що означає для кожного з нас це просте, але важливе слово – Державність? Чи надаємо йому значення? Чи розуміємо, наскільки сьогодні нам важливо зберегти державу для наступних поколінь? 

Нашій державній традиції понад тисячоліття. Хоча в часи СРСР Україна не могла бути державою. Бо радянська історіографія заперечувала саме існування українського народу. А нація без державності – як скалічений колективний організм, що не має права жити на своїй землі. І саме держава є найкращим засобом і гарантом розвитку нації. 

Кожна незалежна країна має свої символи й атрибути державності. Вони дають можливість нації бути незалежною, обирати свою владу, мати державний суверенітет та міжнародне визнання. 

Важливим атрибутом сучасної України є її державні символи – прапор, гімн та герб. Вони – невіддільна частина вільної держави. Як і її територія з визначеними кордонами, і її мова – хребет нації та маркер національної самоідентифікації. А ще національні вбрання, страви, пісні, музичні інструменти й історичні постаті. 

У жовтні 2018 року Верховна Рада додала на законодавчому рівні ще один атрибут: національне гасло: «Слава Україні! Героям Слава!». Воно стало офіційним вітанням у Збройних силах та Національній поліції.  Це гасло було популярним серед українців у часи Української революції та визвольної боротьби на початку XX століття. І сьогодні  – в час великої війни  – його використовує кожен українець.

Усе ці складові державності є важливим ідентифікатором існування держави. Вони  – фундамент, на якому тримається незалежність, культура, традиції, воля українського народу та визнання України у світі. 

Наш колектив УкрМода усвідомлює, наскільки важливо боротися за існування сильної, незалежної держави, яка відстоює демократичні цінності, право на волю і вільний вибір, можливість розвиватися й жити в безпеці у своїй країні. 

Ми вітаємо кожного українця й українку в усьому світі з цим знаковим днем. Бажаємо стійкості духу, відчуття свободи й незламності. І най кожна ваша – навіть найменша – справа наближає нашу перемогу над ворогом. 

Вірте у світло, силу добрих справ та великі серця людей. Вірте й не здавайтеся! Все буде Україна!

Зі святом вас, друзі!

Україна переможе!