Друзі, незабаром велике і важливе свято - Великдень! 

 

Можна багато розповісти про цей день, адже для кожного православного українця це мить єдності і надії. Надії на краще майбутнє, на те, що Господь нас не залишить, захистить і дасть мир нашій країні.

 

А ще багато років у нас є чудова, рідкісна традиція - одягати вишиванки на свята, на сімейні та ділові зустрічі і навіть щодня на роботу. Великдень став одним з найважливіших днів, коли українські родини у національному вбрані збираються за святковим столом, йдуть святити паски, великодні кошики і вітають одне одного. І, до речі, цією унікальною традицією, здається, володіємо тільки ми в цілому світі. 

 

Всі соцмережі з будь-якої точки земної кулі на Пасху і не тільки,  майоріють світлинами у вишиванках та автентичному українському одязі. 

І це, друзі, напевно, вже є сила українського бренду!  Частиною якого є саме ми - український народ! 

Нам, як українцям і носіям цього бренду, можна пишатися цим надбанням, розповсюджувати його та берегти.

 

Тому колектив УкрМода, вітає вас з прийдешнім світлим святом Воскресіння Христового. Бажаємо вам щирої любові, міцного здоров’я, мирного неба та української єдності в українських традиціях. Одягайтесь всіма родинами у вишиванки на свято та будьте щасливі і неймовірно гарні!

 

З повагою до вас, колектив УкрМода!