Чим особливий День вишиванки 2023

 

Щороку із 2006-го у третій четвер травня Україна відзначає День вишиванки. Цьогоріч – всімнадцяте! Загарбницька війна росії проти нашої держави не змогла зламати український дух і відібрати в нас це свято. 

Сьогодні День вишиванки відзначає весь світ. А особливо активно там, де є українська діаспора. Іноземні чиновники високого рівня одягають вишиванки на знак підтримки України, демонструючи свою повагу та єдність із нашим народом. 

 

Вишиванка – це код нації. Наша ідентичність, гордість і оберіг. Вишиванка стала символом незламності українців, їхнього протесту й героїзму, уособленням боротьби з рашистським злом, яке суне на цивілізований світ. 

 

Друзі, нас часто запитують, яка місія УкрМоди? 

 

Наша місія: об'єднати, відродити, одягнути! 

 

Об’єднати українців і весь світ навколо демократичних цінностей, за які бореться Україна у цій війні. Прагнення українського народу до свободи ми показуємо за допомогою національного одягу, нашого власного стилю. 

 

Ми відроджуємо українську культуру, традиції та звичаї, які століттями пригнічувала і знищувала Московія. Тому свою справу вважаємо соціальним проєктом, спрямованим на відродження ідентичності та національної свідомості.

Ще одна складова нашого завдання – одягнути кожного, хто хоче мати у своєму  гардеробі вишиванку. І разом із цим вишитим витвором мистецтва подарувати гарний настрій, відчуття безпеки й затишку. 

Ми закликаємо кожного українця купувати вишиті сорочки собі та своїм рідним. Продемонструвати світові, що наш дух міцніший за камінь, що єдність – у наших генах, а перемога – це наше майбутнє!

УкрМода закликає гуртуватися навколо свого. Наша компанія допоможе вам одягнутися на найяскравіший та найвишуканіший захід. Звертайтеся в наш інтернет-магазин за телефонами та адресою. Ми завжди раді допомогти обрати вашу вишиту сорочку чи сукню.

 

Слава Україні!