Вітаю вас, друзі. На днях мав цікаву зустріч і вкотре переконався, що видатні люди серед нас. Це і волонтери, і лікарі, і артисти, і військові, і педагоги, і просто люди, яких знаю особисто.

На своєму життєвому шляху, я майже завжди зустрічаю тільки таких особистостей. І кожен з них лишає, як правило, яскравий слід в моїй душі.

Я познайомився з неймовірно цікавою людиною Ахтемом Сеітаблаєвим.

Думаю, що не варто розповідати, хто це. Ви всі знаєте Ахтема, як кінорежисера, кіноактора і справжнього патріота нашої країни. Скажу так - Ахтем в житті такий же відкритий, щирий і зосереджений, як і на екрані.

Я би хотів подякувати йому, за те, що знайшов час для мене в своєму скаженому графіку, вислухав і прийняв мою пропозицію співпраці. Зустріч була коротка, в силу його зайнятості, але цього вистачило, щоб отримати позитивний заряд від актора.

Не знаю, як він встигає все, про що розповідав, але на це треба дуже багато внутрішніх сил.

Врешті, для Ахтема будемо шити вишиванку. Щиро сподіваюсь, що все вийде, і він буде задоволений.

В кінці зустрічі режисер, коли дізнався, що ми колективом захоплюємося його роботами, на пам’ять подарував нам чудовий календар з топовими зірками України. Підписав його. Фото нижче.

Вишиванка в процесі створення, зараз готуємо два варіанти для Ахтема. Як тільки затвердить, почнемо шити. Будемо тримати в курсі. Готову вишиту сорочку обов’язково продемонструємо.

До речі, таку вишиванку можна буде придбати у нас на сайті.

Тому очікуйте її створення.

Друзі, всім вдалого дня, бережіть себе та своїх близьких!