Одного разу у нашому шоурумі відбулась цікава ситуація. Завітали до нас молоді батьки зі своїм маленьким сином.Хлопчик був школярем, ходив до третього класу. Поки мама з татом обирали йому сорочку, він ганяв по приміщенню і постійно торочив про те, що хоче шаровари червоні і кушак до них. 

 Тато був трохи нерішучий і не міг визначитися, чи потрібні вони, чи ні. А от мама зразу декілька разів повторила сину, що шаровари то зайве, а кушак тим більше. 

Нам здалося, що саме через мамине тверде слово, тато злякався висловлювати свою думку. Ну, в кожній родині свої правила і свої лідери. 

Поки мама обирала вишиванки, передивляючись одну за одною, ми спостерігали за пацаном.Він періодично підбігав до полиці із шароварами і протяжно зітхав. Звичайно, окрім нас цього ніхто з батьків не помічав.В останній момент нам стало шкода його і ми запитали у хлопця:

- Андрійко, а як ти вчися, які в тебе оцінки?

- Хороші, - впевнено відповів малий.

- Ну тоді в нас для тебе є сюрприз. Якщо до кінця тижня ти отримаєш з української мови та математики мінімум 9 балів, то приходь у суботу зі щоденником, і ми подаруємо тобі твої улюблені шаровари і кушак. Обирай, які на тебе дивляться!

Важко описати реакцію Андрія і здивування його батьків, але повірте - вони були щирі. І, звичайно ж, тато у суботу привів малого зі щоденником для підтвердження його успіхів, і ми подарували йому обіцяне.

Школяр прийняв подарунок і, посміхаючись, міцно потиснув мені руку, сказав: «Прийду ще!» 

Друзі, допомагайте діткам, мотивуйте і даруйте їм надію. Бережіть себе і своїх близьких! Всім вдалого дня.