Дорогі наші друзі, партнери та клієнти! 

Минуло понад рік від повномасштабної агресії, віроломного вторгнення росії в Україну. Рік страждань, болю та втрат. За нашими відчуттями, Україна була на тоненькій волосині – ми її ледве не втратили. Але зусиллями нашої армії, народу, який об’єднався, цілого світу нам вдалося вистояти. 

У страшну хвилину ми стали, як бджолиний вулик, який розпочав працювати заради життя, нових поколінь українців та існування держави. Ми стали країною, яка поєднала українців усього світу для однієї цілі – перемоги над ворогом.

Цей феномен єдності намагаються розгадати люди в багатьох країнах. Але він зрозумілий тільки нам із вами, бо ми українці.

Світ став на наш бік, він хоче брати приклад з українців, бути таким же мужнім. Людство зрозуміло, що у двері їхнього спокою та мирного життя стукає абсолютне зло. А єдина країна, яка чинить опір і не впускає вбивць на поріг цивілізованого світу, – це Україна. 

Ми горді за нашу націю. Ми пишаємося Збройними силами, волонтерами, народом. 

Закликаємо кожного продовжувати чинити опір ворогові. А також жити й працювати, відбудовувати Україну, творити добро навколо себе, підтримувати армію. 

Компанія УкрМода продовжує працювати для вас, заради вас і України. 

Від 26 лютого 2022 року керівництво компанії ухвалило рішення допомагати Збройним силам України. Ми взяли під опіку кілька бригад, яким протягом року разом із підписниками надавали допомогу: шили спідню білизну, завозили гуманітарку, закуповували медичне обладнання, заправляли фури з провізією, купували нашим хлопцям пікапи та дрони.

Боротьба України триває і ми продовжуємо допомагати армії. Працюємо й підтримуємо економіку держави. Наші двері відкриті для кожного клієнта, партнера, патріота. 

Наш офіс постраждав від ворожої ракети, але компанія не зупинила діяльності. Ми відновили його, а після перемоги, наш шоурум буде набагато краще і ми зможемо приймати ще більше  клієнтів, друзів та партнерів і вдягатимемо всіх українців у вишиванки. 

Ми працюємо, боремось і переможемо!

 

Чекаємо вас, друзі. Чекаємо на ваші замовлення.

Слава Україні!

Героям слава! 

Переможемо!