Шановні наші друзі, партнери, підписники та покупці! На жаль, останнім часом ми зіткнулися з тим, що деякі непорядні особи створюють собі сторінки в мережах, де вказують, що працюють в нашій компанії.Застерігаємо вас, будь ласка, не перераховуйте кошти неперевіреним особам. 

 

Всі офіційні контакти: номери телефонів, скайп, вайбер, пошта, імена менеджерів, представлені на нашому сайті та на цій сторінці, на яку ви підписані. 

 

Компанія УкрМода має єдиний шоурум в місті Києві. Ніяких представництв, офісів, магазинів в межах України та поза її кордонами не існує. 

 

Компанія УкрМода має лише єдиний сайт і єдину сторінку у Фейсбук, Інстаграм, на які ви підписані або потрапили вперше.

 

Компанія УкрМода ніколи не приймає кошти на карти фізичних осіб, а тим більше, на карти своїх працівників. Оплата здійснюється ВИКЛЮЧНО на карту підприємця або накладеним платежем.

 

Компанія УкрМода ніколи не наполягає на оплаті наперед. Виключення - лише символічна передплата за деякі товари, які представлені на сайті і ВИКЛЮЧНО на карту підприємця. 

 

Нижче фото сторінки шахрайки, яка намагається збирати кошти від нашого імені.Будьте обережні і блокуйте таких осіб. Якщо ви натрапляєте на подібні сторінки, ви завжди можете написати нам в особисті повідомлення, або звернутися до директора Антон Глумаков.

 

Алгоритм замовлення та інші організаційні питання, ви можете прочитати за посиланням - https://bit.ly/3qiTPal

 

Друзі, бережіть себе та своїх близьких і ніколи не потрапляйте в погані ситуації. 

Будем раді відповісти на ваші питання, в разі необхідності! І чекаємо ваших замовлень.

З повагою, команда УкрМода!