ЧУДОВИЙ ГРУДЕНЬ ПОЧИНАЄТЬСЯ!

Вам подобається розгадувати візерунки, які мороз вишиває на вікнах? А що ви відчуваєте, коли кудлаті сніжинки лоскочуть ніс? Так багато емоцій, чи не так? І багато з них родом з дитинства. Спогади про веселі покатушки на санчатах і про улюблені подарунки від Святого Миколая.

Свято Миколая Чудотворця – особливо тепле, незважаючи на морозну погоду. Саме у цей день так гарно знову зануритися у світ дитинства, дарувати подарунки, випікати медові пряники і зустрітися особисто з легендарним чарівником у його резиденції.

День Святого Миколая в Україні відзначають щорічно 19 грудня. День Святого Миколая Чудотворця традиційно відкриває зимовий святковий марафон. У всіх містах України починаються казкові вистави для дітей, відкривають свої двері численні ярмарки і виставки. Напередодні свята у столиці України буде офіційно відкрита головна ялинка, основні заходи очікуються на Софійській і Михайлівській площах. Хлопці та дівчата, малеча і їхні батьки зможуть відвідати концерти українських виконавців і Місто Розваг. У столиці України будуть працювати резиденції Миколи Чудотворця – у Києво-Печерському заповіднику, Національному музеї Пирогово та етнографічному комплексі «Мамаєва слобода». Останній – з автентичною українською атмосферою, де головний чарівний дідусь особисто приймає дітей в хаті, прикрашеній вишиванками. Хлопці і дівчата будь-якого віку зможуть розповісти про свої сокровенні бажання і спекти традиційні пряники «миколайчики».

День Святого Миколая в Україні весело святкують у всіх куточках країни. Колоритні сорочки-вишиванки – дрес-код 19 грудня. День Святого Миколая Чудотворця – світле свято, в якому переплелися історичні традиції та українська душа. Яскраві події готують у найказковішому місці України – Карпатах, де традиції в День Святого Миколая доповнить барвистий фестиваль новорічної та різдвяної іграшки. Тут можна буде взяти участь в одному з цікавих майстер-класів, придбати подарунки на День Св. Миколая, а також покататися на казкових санчатах.

Традиції в мішку Святого Миколая

Традиційне печиво на День Святого МиколаяЯка історія у популярного українського свята 19 грудня? Як прийнято відзначати День Святого Миколая? Традиції свята прийшли до нас разом із християнством. Прийнято вважати, що Миколай завжди допомагав нужденним дітям – годував, дарував теплий одяг та іграшки. Однак і дорослих хлопців і дівчат Миколай не обходив стороною. Одна легенда розповідає про те, як Миколай допоміг одній бідній дівчині і підкинув у її будинок золоті монети. Завдяки цьому дівчина отримала придане і змогла обвінчатися з хлопцем з багатої сім'ї. Миколай завжди допомагав знедоленим дітям, мандрівникам і мореплавцям. А у наші дні Миколая Чудотворця також вважають покровителем студентів і водіїв.

Традиційно в Україні в День Св. Миколая діти під подушкою знаходять подарунки та отримують солодощі. За легендою напередодні свята Миколай Чудотворець випікає медове печиво у вигляді зірочок, яке кладе вночі під подушку дітям. Однак не всім діставалися подарунки до Святого Миколая. Наші пращури вірили, що неслухняних дітей Миколай карає різками, які кладе під подушку замість подарунків. Але чи то Миколай Чудотворець подобрішав за останні сторіччя, чи то діти стали слухняними – тепер, коли святкується День Святого Миколая, дітвора радіє в передчутті подарунків.

А як же дорослі? Наші пращури традиційно в цей день варили пиво і влаштовували справжнє свято. День Святого Миколая був днем ​​прощення образ, навіть частування на свято купувалися в складчину, щоб забути всі сварки. З нетерпінням чекали День Святого Миколая і дівчата на виданні. У День Миколая Чудотворця можна було надіти свою кращу вишиванку і піти на святкові гуляння. Чи цікавилися українські дівчата питанням: «Що подарувати хлопцеві на День Святого Миколая?» Можливо. І найкращим подарунком для хлопця була увага красуні.

Який подарунок вибрати на День Святого Миколая?

Подарунки на День Святого МиколаяЯскравих вражень багато не буває, а значить – подарки на День Святого Миколая традиційно чекають всі – і діти, і дорослі. Напередодні свята у голові крутиться питання: «Що подарувати на День Святого Миколая?» Хочеться по-справжньому здивувати своїх рідних і друзів.

Почнемо з того, що дарують на День Святого Миколая дітям. Традиційно – солодощі та іграшки. Це здається банальним? А як вам такий святковий подарунок – вишиванка на Миколая? По-перше, вишиванка – це практична і красива одежа, а по-друге – це найбільш український і душевний подарунок. Коли святкують День Святого Миколая, найкращий образ допоможе створити вишиванка. Подарунок на Миколая хочеться наповнити добротою і щастям – адже це особливе свято. І подарунки на День Святого Миколая для дітей – особливі. Подаруйте своїм зірочкам гарні вишиванки і здивуйте своїм вбранням навіть Миколая Чудотворця, вирушивши до його резиденції.

Що можна подарувати на День Святого Миколая своїм друзям? Незвичайний сувенір, цукерки з побажаннями, квитки на концерт? Сувенір – якось непрактично, цукерки – з'їли й забули, квитки на концерт – так, це приємно! А вдвічі приємніше відвідати концерт у стильній українській вишиванці☺.

Романтичні стосунки перевіряються не тільки в День Святого Валентина – у кожне свято хочеться потішити подарунком свою другу половинку. Традиційно для дівчат подарунок підібрати легше, а що подарувати хлопцеві на День Святого Миколая? Якщо таємна розвідка напередодні свята не допомогла, а часу на пошуки гідного подарунка не залишилося, пропонуємо здивувати свого хлопця і подарувати йому ... вишиванку.

Найкраща ідея для подарунка на День Миколая Чудотворця – вишиванка. До речі, ідея дуже практична, тому що вишиванку можна подарувати і дітям, і друзям, і батькам, і своїй другій половинці!