Українці!

Вітаємо вас зі святом – Днем Збройних Сил України!

Ніколи ще ця дата не була такою важливою, як сьогодні. Бо кожен новий день країни, без перебільшення, залежить від українського війська.

Наша реальність сьогодні така: масовані обстріли мирних міст, зруйновані будинки та загибель людей. Це постійне життя в повітряних тривогах, переховування в укриттях і непорушна віра, що все буде добре. Ми постійно слідкуємо за новинами, хвилюємося за наших хлопців та дівчат на фронті. 

Україна втрачає найкращих. Біль, який відчуваємо, не можна порівняти ні з чим. Його завдає ворог – росія. 

Але українці – незламні! Працюємо, вчимо дітей, водимо їх на гуртки, волонтеримо, донатимо, допомагаємо одне одному. Боремося разом із нашими бійцями. 


Символічно, що саме 6 грудня українці цього року відзначають День святого Миколая. У вересні Православна церква України та Українська греко-католицька перейшли на новий календар. Деякі релігійні свята змінили свою дату. Тепер святкуватимемо їх разом із Європою, а не з росією. 

До свята Миколая українці ставляться з особливим трепетом, діти чекають на подарунки під подушкою. Святий Миколай, за переказами, був аскетичним і щедрим чоловіком, допомагав усім, хто потребував. А для кожного з нас – це ще один привід підтримати військо. Бо завдяки нашим захисникам ми маємо вільне життя. У нас є майбутнє, поки є ЗСУ! 

 

Обійміть у цей день військовослужбовців, потисніть їм руку і скажіть слова вдячності.

 

Зі святом, друзі!

Слава Україні!

Героям слава!