Бізнес в Інтернеті  з кожним роком набирає все більше обертів у світі, Україна зокрема. 

За минулий рік українці витратили онлайн на товари та послуги близько 107 млрд грн. А якщо порівняти з 2019 роком, то показник росту покупок в мережі виріс на 40%.

Цікаво, що покупки в онлайн-сегменті світового ринку та ринку України продовжують стрімко рости, згідно інформаційних аналітичних агенств.

У 2019 році приріст в Україні прогнозувався на рівні 15%, але пандемія сильно змінила ситуацію, підштовхнувши українців і людей в цілому світі все більше купувати в Інтернеті. 

Але, не дивлячись на цей тренд, ми періодично, як компанія, стикаємося з певними страхами клієнтів при покупці онлайн.

Що саме турбує замовника?

Найпоширеніші страхи це: чи не обмануть мене, якщо яоплачу наперед кошти, чи підійде мені розмір, чи є обмін та повернення в разі, якщо щось мені не підійде. 

Ось декілька порад, як уникнути неприємних моментів.

По-перше, щоб не натрапити на шахраїв, перевірте компанію наскільки це можливо. Пошукайте відгуки про неї в мережі. Якщо вона багато років на ринку, можна знайти достатньо інформації від клієнтів та партнерів. Також варто подивитися чи є в неї фізична адреса, куди ви можете приїхати в разі необхідності.

По-друге, оплачуйте кошти тільки на офіційний рахунок компанії (підприємця). Якщо все ж таки ви не впевнені, що готові платити одразу, інтернет-магазин завжди має запропонувати варіант накладного платежу через компанію-перевізника.

По-третє, щоб не помилитися з розміром, на кожному сайті присутні розмірні сітки одягу, за допомогою яких ви можете визначити свій розмір. Якщо вам не вдається самостійно це зробити, менеджер магазину має всю компетентність, щоб проконсультувати вас і пояснити, як правильно себе обміряти. 

А по-четверте, якщо раптом вам не сподобався товар чи не підійшов розмір, ви вправі вимагати повернуту його протягом 14 днів при умові цілісності всіх бірок і самого товару. 

Друзі, бажаємо вам вдалих покупок і порядних компаній. Якщо вам потрібна консультація, ми будем раді вам допомогти. 

Бережіть себе і своїх близьких!