Друзі, нарешті, цього року відбувся ювілейний День вишиванки - 15 років з дня заснування. Після непростого 2020 року, в якому ми всі разом переживали пандемію, і нам всім довелося обмежити себе буквально у всьому, настав День вишиванки 2021. Всі, хто скучив за етнічним одягом, цього року міг його придбати і одягнути.

 

І ми хотіли б поділитися з вами досвідом цьогорічного свята. 

Як правило, всі наші покупці згадують про цей день напередодні. Комусь сказали у школі, що потрібна вишиванка; комусь в садочку; а комусь на роботі. 

20 травня прийшла до нас дівчина і розповіла: чоловіку на роботі жартома сказали, що якщо не буде у вишиванці - оштрафують. Тому він був змушений відправити свою дружину до нас. 

 

Так стається, що за два дні до свята в двері будь-якого магазину, де продається етноодяг,  заходять дуже багато покупців. Кожен по свою сорочку, кожен схвильований чи підбере для себе, чи буде його розмір, колір, тканина.

Цього разу великим попитом користувалися дитячі сукні для садочків, дитячі вишиванки на дівчаток і хлопчиків. Також велика кількість жінок купували собі вишиванки в стилі Бохо. Чоловіки, переважно, обирали вишиванки з довгим рукавом. Тканину придивлялись різну, починаючи від віскози, закінчуючи льоном. І, на щастя, УкрМода підготувалась для вас заздалегідь і нашила товару вдосталь. Але, все ж таки, попит в цей день настільки великий, що не завжди вдається задовольнити всі потреби покупців. І тим не менш, з нашого шоуруму без вишиванки не виходить майже ніхто. 

 

Цікаво те, що останнім часом до нас стали приходити українські актори, ведучі телеканалів, різні громадські діячі і все частіше іноземці. І це говорить тільки про те, що вишиванка стала більш затребуваною і популярною.

 

Цього року в нас гостях були румуни, які з великою повагою віднеслись до нашого свята і придбали собі по сорочці. У позаминулому році до нас приїздило британське телешоу “Don’t tell the bride”. Вони придбали декілька суконь і сорочок для зйомок. 

 

Нашими гостями були і Тарас Тополя, і Сергій Танчинець, і Сашко Лірник, і Марічка Падалко. А саме зараз ми розробляємо вишиванку для Ахтема Сейтаблаева - кінорежисера, актора театру і кіно.

 

Все більше і більше людей зі всього світу, а тим більше, України, захоплюються нашим етно-одягом і це дуже тішить і вселяє надію на те, що Україна розквітне і стане по-справжньому сильною і щасливою.

 

Для вас, друзі, ми підібрали добірку світлин, що відбувалося в нашому офісі і хто купував собі вишиті сорочки та сукні в День вишиванки.

 

Бажаємо приємного перегляду. Бережіть себе, та будьте єдині. А вишиванку придбати завжди можна в УкрМоді!