Друзі, Великдень наближається!

Що таке Пасха для православного українця? Це свято страждань, болю і воскресіння нашого Господа! 

Це перемога добра над злом, надії над відчаєм, віри над зневірою. Це той день, коли трапляються дива, коли в кожного з нас жевріє віра в те, що Господь поряд, що він кожного з нас веде за руку крізь темряву. 

Ця темрява охопила весь світ і нависла чорними та брудними крилами над Україною. Але Боже світло не знає перепон! Воскрес Господь – воскресне Україна! Важкі випробування врешті стануть благословенням. І наша держава розквітне ще з більшою силою. 

Друзі, ми хочемо привітати зі святом Воскресіння Господнього кожного українця, який б’ється на фронті, в тилу, за кордоном за нашу свободу.

Нехай Великдень стане святом життя, перемоги світла над темрявою, надії, яку вселяє Всевишній. Нехай у цей день Господь прошепоче у ваших серцях – Україна вистоїть та переможе!

А ще памятайте, що силу українцю дає генетичний код нашої непоборної нації. Він закладений у кожен хрестик нашої вишивки. 

Вишиванка – частина українця, частина нашого життя. Вже весь світ знає, хто такі мужні українці та що таке українська вишиванка. 

Вдягайте, купуйте, носіть вишиті сорочки. Даруйте коханим, дітям і друзям за кордоном, які допомогли й допомагають нашим дітям рятуватися від війни. 

Слава Україні!

Героям слава!

Христос воскрес!

Воістину воскрес!