Друзі, вітаємо всіх вас! 

Ви пам’ятаєте, що незабаром буде унікальне міжнародне свято - День вишиванки? Чи готові ви до нього? Цього року це ювілейний день - 15 років з дня його заснування. Купуйте вишиванки жіночічоловічідитячі, щоб ця традиція ніколи не зникла в Україні і в світі. 

 

Але чому цей захід унікальний, чому його варто підтримувати в Україні? Ми вважаємо, що в жодній країні світу немає свята національного вбрання, яке в буквальному сенсі «захопило» весь світ.

 

Саме українські вишиті сорочки знають в багатьох країнах, де присутня українська діаспора. Але, окрім діаспори, цей одяг закохав у себе і місцевих жителів, які залюбки почали носити його і підтримувати українців. 

 

Трохи історії. 

Всесвітній день вишиванки з’явився завдяки Лесі Воронюк, студентки факультету історії, політології та міжнародних відносин Чернівецького національного університету ім. Юрія Федковича. Леся запропонували всім своїм знайомим студентам-одногрупникам обрати один день для того, щоб одягнути разом вишиті сорочки. Спочатку її підтримала невелика кількість викладачів і студентів, але протягом наступних років свято набуло всеукраїнського розмаху. Згодом до нього долучилась українська діаспора всього світу, а також прихильники України. 

 

Тому, друзі, наш колектив закликає стати частиною цього свята і в третій четвер травня, 20 числа, одягнути вишиті сорочки!

 

Будь ласка, готуйтесь до Дня вишиванки заздалегідь. Замовляйте на сайті УкрМода свою сорочку, щоб підтримати Україну і продемонструвати єдність та любов до своєї держави. Адже поки ми єдині, жоден ворог нас не здолає!

Бережіть себе та свої родини. Всім добра.