Скільки вишиванок у вашій шафі? Одна? Дві? Дозволимо собі внести уточнення у популярний вислів зі світу моди про джинси і скажемо по-українськи: «Вишиванок багато не буває!» Перша – на кожен день, друга – на День вишиванки, третя – на концерт улюбленої групи. Наприклад, української рок-групи «Тінь сонця».

У цьому році «УкрМода» і лідер групи Сергій Василюк написали нову сторінку в історії української вишиванки. Ось вони – результати плідної роботи і козацька вишиванка «Тінь сонця»

Про те, з чого все почалося, і як козацький рок надихнув нас створити вишиванку під назвою «Тінь сонця» – у нашій статті.

Група «Тінь сонця». Початок.

19 років тому Сергій Василюк разом з братом створили гурт «Тінь сонця». У 2002 році група «Тінь сонця» випустила свій дебютний альбом «Святість віри». Протягом наступних років колектив «Тінь сонця» змінює свій склад, що помітно по звучанню в альбомах групи.

2005 рік – виходить альбом з козацькими мотивами «Над диким полем».

2006 рік – група «Тінь сонця» випускає альбом «Полум'яна Рута» з тематикою періоду дохристиянської Русі і до козацтва.

2010 рік – Сергій Василюк випускає свій перший сольний альбом «Сховане обличчя».

2011 рік – народження альбому «Танець Серця» з новими версіями пісень «Козача Могила» та «Хрестини Вовкулаки».

2014 рік – група «Тінь сонця» випускає альбом «Грім в ковальні Бога» з героїчною тематикою. Відразу набирають популярність пісні «Їхали козаки», «Меч Арея». «Тінь сонця» та козацький рок проникають і у світ спорту.

Неодноразово шанувальники боксу чули знамениту патріотичну пісню «Їхали козаки» під вихід Усика. «Тінь сонця» та Сергій Василюк в жовтні 2014 виступили на Арені Львів перед боєм Олександра Усика з Даніелем Брюером.

2016 рік – особливий для гурту «Тінь сонця». «Їхали козаки» була обрана піснею збірної України з футболу на ЄВРО-2016. Народне голосування вирішило, яка для такого яскравого заходу підійде пісня. «Тінь сонця» випередила за підсумками голосування навіть легендарну пісню «Вставай» «Океану Ельзи».

Підбірка матеріалів по групі «Тінь сонця»:

Відео «Вихід Усика. Тінь Сонця»: https://www.youtube.com/watch?v=b0H6wS5L1K4

Альбом «Зачарований світ»: https://soundcloud.com/tinsontsya/sets/zacharovanyj-svit

Народження вишиванки «ТІНЬ СОНЦЯ»

Козацький рок, пісня гурту «Тінь Сонця» «Їхали козаки» і любов до вишиванки привели нас до рішення створити унікальну сорочку. Ми багато разів бачили, як виступає Сергій Василюк, і з кожним разом міцніло бажання пошити таку вишиванку, яка буде ототожнюватися з групою «Тінь сонця». Пісні і образ групи постійно крутилися в наших думках, і навесні 2018 року ми зважилися на співпрацю з самою козацькою рок-групою України.

Харизматичний Сергій Василюк надихнув команду «УкрМода» на пошук оригінальних ідей для створення знакової вишиванки – такої, якої ще ніколи не було.

Практично відразу було вирішено – вишиванку та гурт «Тінь сонця» повинен об'єднати сакральний зміст. Тому майбутня колекція отримала назву «Тінь сонця». На пошуки унікального орнаменту пішло чимало часу. По-справжньому нам допоміг етнограф. Ми поповнили свої знання з історії, дізналися багато цікавого про символіку орнаментів і, нарешті, наблизилися до остаточного дизайну сорочки.

Гурт «Тінь сонця» об'єднує лідер – отож, починати потрібно з дизайну вишиванки для фронт-мена. Сергій Василюк взяв активну участь в розробці ексклюзивної вишивки. Мозковий штурм і обмін ідеями привели нас до єдиного рішення, яким буде орнамент сорочки «Тінь сонця». «УкрМода» залучила найкращих дизайнерів і надійних партнерів для реалізації наших з Сергієм ідей.

Два тижні, протягом яких ми чекали сорочку, здалися нам вічністю. Хвилювання зашкалювало, і ми переживали, якою виявиться вишиванка – не на папері, а в реальності. Настав довгоочікуваний день, і ми наживо побачили сорочку «Тінь сонця». Радості не було меж – результати перевершили очікування! Сорочка виявилася неймовірно стильною, з козацьким характером, таким же, як і група «Тінь сонця».

Шанувальники групи сприйняли з ентузіазмом новинку, і це найвища нагорода для нас – почути слова подяки.

Тепер Сергій Василюк і група «Тінь сонця» в новому козацькому образі виступають у всеукраїнському турі на підтримку свого нового альбому «Зачарований світ».

До фінального концерту в Києві залишилося зовсім небагато – 2 грудня шанувальники зможуть насолодитися козацькими акордами улюбленої рок-групи.

Must-have – відвідування довгоочікуваного заходу у вишиванці «Тінь сонця» та отримання яскравих емоцій☺.

Приємна новина – ви можете саме зараз придбати ексклюзивну вишиванку «Тінь сонця»!

Широкий вибір розмірів і доступна ціна в інтернет-магазині «Укрмода»

Все починалося з однієї сорочки, а в підсумку народилася ціла колекція вишиванок під назвою «Тінь сонця».

Чоловіча вишита сорочка «Тінь сонця»

Чоловіча сорочка-вишиванка «Тінь сонця»

Вишиванка для чоловіків «Тінь сонця»

Стильна чоловіча вишиванка «Тінь сонця»

Класична жіноча вишита сорочка «Тінь сонця»