Привіт. Мене звати Антон Глумаков. Я директор інтернет-магазину УкрМода. І останнім часом мене запитують, як з’явилась УкрМода, як з’явився сам бренд, що спонукало на його створення?

 

У далекому 2012, втративши роботу, маючи двох новонароджених дітей і дружину в декреті, я прийняв рішення створити власний бізнес. Тим більше, що фундамент для цього вже готував. Вишиванки, як ідея, прийшла достатньо спонтанно і одразу припала до душі. Адже було бажання починати відроджувати українські традиції в нашій державі і потрохи об’єднувати українців, тому що саме цього нам не вистачає.

У нашій місії закладені саме такі принципи: «Відродити, одягнути, об’єднати. Ми робимо більше ніж бізнес - ми відроджуємо Україну!»

 

Скажу відверто - оточуючі не підтримали цю ідею, було дуже багато скепсису, а деякі навіть почали насміхатися. Але ж - «ніщо не зупинить ідеї, час якої настав!»

 

Від так УкрМода з’явилась на світ. Ріст її був помірним, але впевненим. Спочатку нашим офісом була власна квартира, тоді з’явився невеличкий склад. Згодом склад переріс у офіс, а далі з’явився шоурум.

 

Друзі, не дивлячись на всі складнощі, які переживає Україна, наша компанія і я, як директор, маємо тверді наміри продовжувати свою справу і відроджувати та підтримувати нашу державу. Окрім бізнесу, ми намагаємося вести активну громадську діяльність. УкрМода бере участь у різноманітних заходах у підтримку українських традицій, є спонсорами «Мегамарш вишиванок», унікального українського фестивалю «ШеФест», а також створила власну рубрику «Видатні українці», в якій періодично дарує вишиті сорочки справжнім українцям, які працюють, борються на благо нашої держави.

 

Ми щиро раді, що ви обрали саме нас! У нашому магазині ви знайдете більше 5000 вишиванок, вишитих суконь та різних світшотів в українських традиціях.

Наш колектив завжди готовий прийти вам на допомогу і вирішити ваші завдання. Будь ласка, заходьте на сайт, обирайте вишиванку, та створюйте свій неповторний образ!

Бережіть себе і будьте щасливі.

З повагою до вас, Глумаков Антон!