Друзі, війна в Україні триває більше як 9 років. Весь цей час Збройні сили України захищають нас від російської агресії. 

24 лютого 2022-го українські воїни прийняли бій, коли ворог віроломно вдерся в нашу країну, щоб нищити все навколо. Завдяки ЗСУ і надзусиллям волонтерів він не зміг захопити столицю України – Київ. Україна вистояла. Й далі стоятиме з Божою допомогою. 

6 грудня відзначатимемо важливу дату – День української армії. Майже в кожній  сім’ї є батьки й матері, сини й доньки, брати й сестри, які перебувають у лавах ЗСУ. Вони потребують уваги й турботи. Ви можете порадувати своїх захисників подарунками. В цьому допоможе наш магазин вишиванок УкрМода.

Для кожної людини, яка служить, у нашій крамниці діє знижка на будь-яку вишиванку. В шоурумі представлена велика кількість вишитих чоловічих сорочок та жіночих вишиванок, суконь, блуз. 

Друзі, будь ласка, звертайтесь заздалегідь. Обирайте вишиванку-оберіг для захисника. Ми з задоволенням і турботою допоможемо підібрати вишиту сорочку для вашої рідної людини. Привітайте її із Днем української армії – подаруйте вишиванку як символ незламності, боротьби, спротиву та свободи! Нехай такий подарунок стане знаком підтримки та єдності з воїном.

Заходьте на наш сайт ukrmoda.ua або телефонуйте за номерами +38 068 572 40 33, +38 066 956 15 37 та обирайте подарунок для захисника.

 

Бережіть себе та країну! Україна переможе!