Друзі, цього року наша рідна і молода країна святкує 30 річницю незалежності!

 

І ми вважаємо, що цю знакову подію обов‘язково підхоплять всі українці в світі. Нас обов'язково підтримає багато держав, багато світових партнерів. 

Адже українці - це вільні, сміливі, креативні і талановиті люди! 

 

Ми молода, незалежна держава з багатовіковою історією. Держава, яка протягом століть виборювала свою незалежність, переживаючи війни, голодомори, зради і революції, задля того, щоб бути вільною, соборною і суверенною. 

 

У межах 30-річчя незалежності, до України прибудуть сотні іноземних гостей, зокрема лідери держав і представники іноземних урядів і парламентів. Усього очікується близько 30 делегацій країн та міжнародних організацій.

 

Багатьом з них, представники нашої влади обов‘язково подарують наші традиційні вишиванки, вишиті сукні, вишиті рушники та сучасні вишиті блузи. І це однозначно стане візитівкою нашої України. Адже вишиванку носять тільки вільні люди! А українці вільний народ, і Україна в нас єдина, і ми обов‘язково маємо бути єдині, задля того, щоб наші діти нас наслідували і будували краще майбутнє нашої держави.

 

Друзі, зараз, як ніколи чудова можливість придбати собі вишиту сорочку. Будь ласка, заходьте на наш сайт та обирайте для себе, для своїх близьких, для гостей та партнерів будь-які вишиванки, на будь-який смак. Ми завжди будемо раді вам допомогти.

 

Зі святом вас, шановні!

Добробуту в кожен дім, міцного здоров’я, витримки, стійкості в будь-якій складній ситуації. Будьте сильні і єдині, підтримуйте одне одного і допомагайте кожному ставати кращим!

 

Слава Україні!