6 грудня День Збройних сил України6 ГРУДНЯ — СВЯТО СМІЛИВОСТІ І МІЦНОЇ ЧОЛОВІЧОЇ ДРУЖБИ

Які зимові свята зазвичай відзначають у вашій родині? «Звичайно, Новий рік, Різдво, День Святого Миколая» — напевно, відповісте ви. А як же справжнє чоловіче свято — День української армії? Якщо ви або ваші близькі люди ніяк не пов'язані з армією і збройними силами, можливо, вам не просто зорієнтуватися в тому, коли в Україні святкують День української армії і чим цей день відрізняється від Дня захисника України. Давайте прояснювати ситуацію разом.

День захисника України відзначається 14 жовтня, починаючи з 2014 року. Ця дата замінила 23 лютого і обрана не випадково. Саме 14 жовтня — День Покрови Пресвятої Богородиці — у запорізьких козаків шанувався, як велике свято. День української армії (або День Збройних сил України) в нашій країні відзначають вже протягом 26-ти років 6 грудня. День української армії стали відзначати через два роки після прийняття закону «Про Збройні сили України» 6 грудня 1991 року. Свято до Дня Збройних сил України є національним святом, яке об'єднує всіх військовослужбовців — сухопутні війська, морський флот, авіацію.

Найкращий подарунок для справжнього чоловіка

У найближчий четвер, 6 грудня — День Збройних сил України і справжнє чоловіче свято. Чим потішити своїх улюблених чоловіків на свято до Дня Збройних сил України? Справжньому чоловікові — щирий український подарунок. А що може бути більш українським, ніж вишиванка? На день української армії так потрібна та самобутня сила, яка зашифрована у вишивці сорочки! Недарма наші пращури вірили у те, що вишиванка оберігає свого господаря.

При покупці зверніть увагу на малюнок — у ньому повинен бути зміст, який передає вишиванка. На День Збройних сил України ваших чоловіків (навіть найменших) наповнить сила вогню і Сонця, якщо ви оберете візерунок з ромбовидною решіткою, восьмиконечною зіркою або прямим хрестом.

Ідеї для святкування 6 грудня

6 грудня День української арміїНезважаючи на те, що 6 грудня — робочий день, можна і потрібно провести цей день, як справжнє свято. День української армії — прекрасний привід прийти на роботу в колоритній вишиванці. А наймолодші представники вашої родини напевно відчують святкову атмосферу, відправившись у красивій вишитій сорочці до школи в День української армії. Вишиванка гармонійно доповнить ваш образ, якщо ви збираєтеся «вийти у світ» і відвідати цікаві заходи.

Афішу концертів і виставок, які відбудуться 6 грудня у Києві та інших містах України, можна подивитися тут: https://kiev.karabas.com/, https://concert.ua, https://life.bodo.ua/afisha/vystavki.

День Збройних сил України є свого роду першим акордом у старті новорічних ярмарків і захоплюючих розваг для дітей. Зверніть увагу, що на вихідних, з 8 грудня, у Києві відкриється справжня «Зимова країна» на ВДНГ, а в київському театрі «Тисячоліття» відбудеться чарівне неонове шоу.

Приготуйтеся — грудень вже готовий дивувати цікавими подіями та подарунками!

Хочете порадувати своїх чоловіків чимось особливим у День Збройних сил України? Чоловіча вишиванка — найбільш душевний подарунок для справжніх чоловіків, сильних духом і шляхетних серцем!