За останні роки вишивка хрестиком настільки щільно увійшла в життя українців, що вишитою сорочкою вже нікого не здивуєш. Та навіть вишите взуття, сумки чи прикраси не викликають подиву. Тим не менше, дизайнери не перестають розширювати сфери використання вишивки. Про те, де окрім одягу можна побачити узори із хрестиків – читайте у цій статті.

Вишиті меблі. Дивани, подушки, килими та пуфи – цілу серію ексклюзивних меблів Canevas Collection розробила дизайнер Шарлотта Ланселот. На відміну від українок, які застеляли ліжка вишитими покривалами, Шарлотта запропонувала наносити хрестики безпосередньо на канву, якою покрита вся поверхня меблів.

Дизайнер із Амстердама Eline Pellinkhof пішла ще далі і вирішила «вишивати» на стінах. Вона декорує інтер’єр житлових будинків квітами із хрестиків. Відтворити таку ідею в себе вдома зовсім не складно.

Наше наступне фото зроблено у Камянець-Подільську. Ось така чарівна вишиванка викладена із бруківки на одному із перехресть міста.

Ті, хто не хоче розлучатися з вишиванкою навіть на мить, винайшли свій спосіб – татуювання . Узори хрестиком, нанесені просто на тіло, цього літа були дуже популярними.

Вишиванку хочуть носити не тільки люди. Вишиті сорочко для домашніх улюбленців продають у спеціалізованих магазинах. А побачити чотирилапих патріотів можна на вулицях Києва у дні національних свят.

 

І НАРЕШТІ – ВИШИТІ СПОГАДИ. ДИЗАЙНЕР ТЕРЕЗА ЛІМ ДУЖЕ ЛЮБИТЬ ПОДОРОЖУВАТИ. ОДНАК, У СВОЇ ПОЇЗДКИ ЗАМІСТЬ ГРОМІЗДКОЇ ФОТОКАМЕРИ БЕРЕ… ТКАНИНУ І НИТКИ. ВОНА ВИШИВАЄ ТІ ПЕЙЗАЖІ І БУДІВЛІ, ЯКІ ЇЙ СПОДОБАЛИСЯ НАЙБІЛЬШЕ.

Як бачимо, сфера використання вишивки – дуже велика. Якщо ж говорити про вишитий одяг, то найбільший асортимент вишитих блузок, суконь, спідниць та костюмів ви можете знайти на нашому сайті.