Друзі, ви напевно вже чули про неймовірно талановиту Настю Чиж https://www.facebook.com/anchizh, яка навчається у США, створює та поширює по мережі патріотичні відеоролики про Україну. Дівчина презентує справжні витвори мистецтва, здатні розчулити й надихнути, зарядити позитивом і наштовхнути на роздуми.

В кліпах зовсім по-новому, так просто та колоритно, звучить українська історія! А скільки важливих тем висвітлює юна співвітчизниця: культура, традиції, ідеали, духовні цінності! Це треба побачити! І у вас буде така можливість, бо нещодавно Анастасія представила на широкий загал своє нове відео з музичним супроводом! Композиція така запальна та яскрава – ну як тут не вподобати?!

Американські друзі вже ставлять лайки, долучайтеся і ви!

В честь свята День Вишиванки компанія #УкрМода прийняла рішення подарувати Насті, як видатному українцю, стильну вишиту сорочку! Тому запрошуємо її тата Олега Чижа завітати в наш офіс для отримання подарунку!!!

Батько неодмінно відправить донечці вишиванку та передасть наші найщиріші побажання скорішого повернення додому після напруженого навчального процесу!