Сергій Танчинець, лідер гурту «Без обмежень», допоміг закрити одну із потреб для підрозділу аеророзвідки – купити колеса до автівки.  

Про це у фейсбуці написав волонтер, директор інтернет-магазину УкрМода й засновник благодійної організації «Благодійний фонд «Обдаровані» Антон Глумаков. До нього звернулися бійці, які захищають країну на Донецькому напрямку.  

«Ми попали під жорсткий обстріл. За 10 метрів від нас упав КАБ. Дивом залишились живі, у всіх контузія. Після цього по нас влупив FPV. Точного влучання не було. Але авто побите, колеса неробочі», – так описав ситуацію військовий Олександр.

В Антона Глумакова триває великий збір на два дрони Mavic 3 fly more combo для 3 окремої танкової Залізної бригади. І рухається він, за словами волонтера, дуже поволі.

«Відмовити військовому не можу й купити не можу. І новий збір оголошувати немає сенсу, бо попередній висить», – міркував він. А тоді звернувся до Сергія Танчинця – чотири роки тому Укрмода розробляла для нього вишиванку.  

«Деякий час ми спілкувалися з Сергієм. Але коронавірус, вторгнення, всіх поглинула рутина.

Написав йому, що вкрай потрібна допомога. Треба 16 тисяч гривень на колеса. «Допоможи, будь ласка, якщо є можливість». Реакція Сергія була миттєва – за пʼять хвилин кошти у мене на картці! Колеса куплені, їдуть на східний напрямок», – зазначив волонтер.

 

Антон Глумаков подякував Сергієві Танчинцю. А також усім українцям, які продовжують допомагати своєму війську.