Компанія #УкрМода розпочинає новий проект під назвою «ВИДАТНІ УКРАЇНЦІ».

Видатні українці – це звичайні люди з активною життєвою позицією. Вони творять, надихають, рухаються вперед, дивують, являються прикладом для наслідування в цей нелегкий час для нашої країни.

В рамках даного проекту 2 рази на місяць буде обрано талановитого і цілеспрямованого українця, який робить хороші справи, діє на користь людей та держави, об'єднує громаду чи впроваджує власні інноваційні рішення в будь-якій сфері.

​Якщо у вас є друг, знайомий, родич чи інший кандидат, якого ви вважаєте видатним українцем, пишіть нам в приватні повідомлення. На своїй сторінці в Фейсбук ми активуємо голосування, де кожен охочий зможе висловити свою думку з цього приводу. Обраний з-поміж основних претендентів переможець отримає від нашої команди цінний подарунок – ВИШИВАНКУ!

Перший кандидат у нас вже є!

І це Юлія Капшученко – людина з щирим серцем, справжній патріот, активіст і новатор! Ми запросили її в гості та, як і обіцяли, подарували елегантну вишиту сорочку! А також зробили на пам’ять декілька чудових фотознімків!

Наша героїня є:​
 

  1. Керівником Всеукраїнського фестивалю Тараса Шевченка Ше.Fest.
  2. Засновником пісенного конкурсу на слова Тараса Шевченка Ше.Пісня та проекту Відео.Кобзар.
  3. Одним із організаторів грандіозного дійства під назвою «Мегамарш у вишиванках» – урочистої ходи в національному вбранні по головним вулицям столиці.
  4. Громадською активісткою, лідером та надзвичайно обдарованою людиною, до якої дослухаються та яку поважають.


Просимо підтримати наш вибір та подякувати Юлі за її працю, драйв та нескінченний оптимізм!

Добрі вчинки окриляють!

#УкрМода об'єднує!

А вишиванка – зігріває душу!