В ПОДАРУНОК ВІД ПРЕДКІВ ...Народна художня творчість у безлічі її проявів завжди була і є основою для спілкування поколінь, тим невичерпним джерелом пізнання історії, звідки бере свій початок професійне мистецтво. Пісня і танець, малюнок і розпис, різьба і плетіння, ткацтво і карбування, шиття та вишивка з незапам'ятних часів увійшли в життя народу, втілюючи в собі його піднесені естетичні принципи, ідеали краси і добра, прагнення до прекрасного, витонченого, досконалого.

                                         

Предки залишили нам у спадок величезне багатство, і наш обов'язок - не тільки нічого не розгубити з безцінних скарбів, а й примножити їх і передати наступним поколінням. Головне, не розучитися творити, як сказав Карл Маркс, за законами краси, особливо тепер, коли розвиток виробництва диктує необхідність стандартизації, типових рішень, масового випуску продукції величезними партіями.

 


МИСТЕЦТВО СУЧАСНОЇ ВИШИВКИ
Показово, що в наш час спостерігається справжній вибух загального інтересу до фольклорних традицій в декорі, музиці і т.д. Особливе місце в сучасному світі займає вишивка. Цей дуже популярний у нас вид прикладного мистецтва здавна використовувався для прикраси одягу - жіночих блузчоловічих сорочок, корсетів, головних уборівсуконь, фартухів, поясів, а також предметів побутового використання - рушників, серветок, скатертин, інтер'єрів приміщень - панно, картин і багато чого іншого.

Справжні художні твори, невимушені, живі, витончені, вже не раз перемагали в «поєдинку» з примітивним мотлохом, псевдохудожньою страиннiстю, що заполонили магазини сучасного суспільства.

У стрімкому перебігу сьогоднішньої моди постійно оновлюються прийоми оздоблення одягу, предметів побуту та інтер'єру. Але є один стиль, який витримує будь-яке суперництво. Непідвладний моді і часу, узагальнений і деталізований одночасно, - напрямок, що створюється народом протягом багатьох століть. Це багатогранна, глибокоосмислена, символічна українська вишивка, що вражає своєю пишністю населення планети Земля!

 

ЧАРІВНІ ВИШИВАНКИ ВІД МАГАЗИНУ «УКРМОДА»Вишивка - це орнаментальна скарбниця колективного генія. У ній втілено чудеса народної вигадки, фантазії - геометризованний метод зображення краси землі, природи, сонця, людини.

Українські орнаменти давно загальновизнанi і вважаються світовою класикою в світі народної вишивки. Постійно оновлюючись і збагачуючись новими штрихами, візерунки еволюціонують семимильними кроками разом з технічним прогресом і людством в цілому.

Інтернет-магазин «УкрМода», нескінченно досліджуючи даний напрямок, вітає тільки вітчизняного виробника - кому як не українцю найкращим чином зрозуміти душу національної вишиванки, зберігаючи і примножуючи традиції наших предків.

У різноманітних колекціях від УкрМоди ми постаралися зібрати зразки всіляких напрямків, включаючи регіональні особливості вишиванки, такі як:

• Вінницькі - насичені різноманітні візерунки, які включають в себе всілякі техніки виконання - хрестик, гладь, низь nf інші.
• Волинські - вишукані одноколірні, переважно, червоні геометричні візерунки;
• Житомирські - характеризуються технікою «занизуванням» і ламаними лініями в орнаменті;
• Закарпатські - колоритні звивисті візерунки.
                
Перераховані вище стилі - це всього лише мала частина з найбагатшого асортименту неперевершених національних вишиваних виробів від магазину УкрМода!

Тому, купуючи вишиванку у нас, Ви демонструючи патріотизм, продовжуєте і примножуєте українську культуру і традиції!